Muchowiecka apartments

O nas

O FIRMIE

Muchowiecka Apartments - nieruchomości w Poznaniu

Muchowiecka Apartments to firma deweloperska zajmująca się wynajmem własnych lokali mieszkalnych, biurowych oraz handlowo-usługowych. Oferujemy lokale w zbudowanych przez siebie lub zmodernizowanych i odnowionych nieruchomościach na terenie Poznania. Co nas charakteryzuje?

Szeroka oferta nieruchomości na wynajem

W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych propozycji, spośród, których z pewnością znajdziesz coś dla siebie, niezależnie od tego, czy jesteś klientem biznesowym czy prywatnym. Do Twojej dyspozycji oddajemy lokale o różnej wielkości, o wielu funkcjonalnościach i zróżnicowanych cenach. Właśnie ze względu na to, że tak bardzo stawiamy na indywidualne podejście, nasi klienci uznają współpracę z Muchowiecka Apartments za sprawną, wygodną i na najwyższym poziomie.

Nieruchomości z niskim czynszem

Tworząc naszą ofertę staraliśmy się przede wszystkim myśleć o oczekiwaniach klientów. Właśnie dlatego nie pobieramy prowizji od najmu. Wynajmujący ponosi jedynie koszt czynszu oraz opłat eksploatacyjnych na podstawie liczników. Dodatkowo wymagana jest jedynie kaucja. Decydując się na współpracę z nami nie musisz obawiać się ukrytych kosztów, zawiłych umów i niejasności, których nikt nie chce wytłumaczyć. W naszej ofercie znajdują się nieruchomości odpowiadające różnym możliwościom finansowym najemców, dzięki czemu każdy znajdzie lokal idealny dla siebie.

Lokale w najlepszych lokalizacjach

Wybierając lokalizacje naszych inwestycji w Poznaniu, stawiamy na bliskość komunikacji miejskiej i kluczowych węzłów komunikacyjnych. Wszystko to z szacunku do czasu naszych klientów! Chcemy, aby każda wolna minuta poranka, mogła być wykorzystana na spokojny spacer czy wypicie kawy z widokiem na panoramę miasta, a nie na frustrację spowodowaną staniem w korku. Wynajmujący, którzy posiadają samochody, mogą zaparkować je w podziemnych garażach, w które wyposażyliśmy większość naszych apartamentowców, co skutkuje dużą oszczędnością czasu po powrocie do domu.

Tanie, ekologiczne ogrzewanie nieruchomości

Nic nie jest dla nas tak ważne jak komfort i zadowolenie naszych wynajmujących. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na zainstalowanie w lokalach ogrzewania gazowego, a w przypadku najnowszych inwestycji – podłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej. Redukcja kosztów ogrzewania oraz ciepłej wody, idzie tutaj w parze z ekologią. Nasze cele to wsparcie portfela naszych klientów i ulżenie środowisku. Jak do tej pory, udaje nam się realizować je z powodzeniem!

Wyjście naprzeciw potrzebom

W oferowanych przez nas lokalach mieszkalnych każdy z wynajmujących ma możliwość zameldowania się. W zależności od potrzeb może to być zameldowanie na pobyt czasowy lub na pobyt stały. Nasze nieruchomości to nie tylko kwatery na wynajem, ale prawdziwe domy, w których mieszkańcy czują się pewnie, bezpiecznie i mogą spokojnie  odetchnąć zostawiając cały świat po drugiej stronie drzwi.

Zobacz ofertę

Nasze nieruchomości tj. apartamentowce, kamienice, parking

Apartamentowce zlokalizowane są przy:
ul. 27 Grudnia 7;
ul. 27 Grudnia 7 ( pasaż );
ul. 27 Grudnia 9a tz. „Galeria Kantaka”;
ul. Dolna Wilda 26;
ul. Przemysłowa 64,
ul. Przemysłowa 66,
ul. Przemysłowa 68;
ul. Bosa 4/6;
ul. Głogowska 161

oraz w najnowszych inwestycjach:
ul. Szczepanowskiego 14;
ul. Śródka 7 – TUMSKY APARTMENTS

W naszych zasobach znajduje się także plac parkingowy przy ul. Podgórze 6/7 oraz wyremontowane kamienice zlokalizowane w Poznaniu przy:

ul. Głogowskiej 74/Niegolewskich 7;
ul. Stary Rynek 94/Kramarska 18;
ul. Święty Marcin 29.

Dane firmy

Muchowiecka Apartments Paulina Wylegała

ul. 27 Grudnia 7
61-737 Poznań
tel. 61 852-60-40
NIP: 9721230108

email: biuro@muchowieckaapartments.pl
biuro czynne od pon. do pt.
w godz. 8.00 – 16.00

 

Infolinia czynna 7 dni w tygodniu
w godz. 8.00 – 20.00
informacje techniczne, informacje o ofertach, porady w sprawach najmu
tel. 601793665; 796999622

Zgłaszanie usterek:
– 24h/7: biuro@muchowieckaapartments.pl
– od pon. do pt. w godz. 8.00 – 16.00
tel. 61 852-60-40

Kontakt w nagłych wypadkach, poważnych awariach
( wymagające natychmiastowej interwencji ):
24h/7 tel. 601793665 lub 796999622

PRACUJEMY DLA NAJLEPSZYCH

Współpracują z nami

Umów wizytę