ul. Przemysłowa 68

Opis budynku

WYJĄTKOWE MIEJSCE NA MAPIE POZNANIA

Twój biznes zasluguje na
najlepsze warunki

Szukasz idealnego miejsca na prowadzenie swojej firmy? Parter Przemysłowa to miejsce dla Ciebie! To przestrzeń dedykowana przedsiębiorcom, dla których priorytetem jest zapewnienie pracownikom, i sobie samym, idealnych warunków do wykonywania obowiązków. Nasza inwestycja to odpowiedź na wszystkie potrzeby współczesnych właścicieli firm.

Jeśli chodzi o wnętrze, biura wykończono w taki sposób, aby były one estetyczne, ale nie przytłaczające. Wynajmując przestrzeń w naszym budynku, możesz rozpocząć w nich pracę od zaraz. Zastosowane podczas remontu materiały, zostały wybrane tak, aby zapewnić komfort użytkowania i przede wszystkim piękny wygląd przez długi czas. Wybierając biuro w naszej inwestycji masz pewność, że nawet mimo dużej eksploatacji powierzchnie wciąż będą wyglądały tak jak na początku. Istotna jest także lokalizacja budynku. Nieopodal znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, stacja paliw oraz centrum handlowe Avenida.

Obawiasz się, że za taki komfort pracy, będziesz musiał bardzo dużo zapłacić? Pozwól nam rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości. Ceny najmu dostosowane są do możliwości naszych klientów. Chcemy wspierać rozwój Twojego biznesu, ale także  Twój budżet. W Muchowiecka Apartaments  nie pobieramy prowizji od wynajmu, dzięki czemu stawki są jednymi z najatrakcyjniejszych na rynku. Wynajmując biuro u nas masz pewność, że otrzymasz najwyższą jakość z najlepszej cenie!

Dlaczego warto?

Kazdy budynek jest wyjatkowy,
Zobacz czym wyróznia sie nasz

Recepcja 24/7

Dogodna lokalizacja

Atrakcyjny czynsz

Brak prowizji od wynajmu

Mapa dojazdu