Muchowiecka apartments

Oferta wynajmu

PREZENTACJA – Apartamentowiec Tumsky Apartments ul. Śródka 7 Poznań

Apartamentowiec "Tumsky Apartments"

Zapraszamy Państwa na krótką prezentację Apartamentowca "Tumsky Apartments" zlokalizowanego przy ul. Śródka 7 w Poznaniu.
30,00m2 do 50,00m2 www.tumskyapartments.pl ŚRÓDKA Ul. Śródka 7
Zobacz ofertę

Lokal fryzjer, barber pasaż ul. 27 GRUDNIA 7

LOKAL HANDLOWO - BIUROWY

Muchowiecka Apartments, proponuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 69,58 m2 zlokalizowany w pasażu budynku przy ul. 27 Grudnia 7 w Poznaniu. Lokal przystosowany do prowadzenia działalności fryzjersko-barberskiej, dwa pomieszczenia z niezależnymi wejściami. W pomieszczeniu piwnicznym zaplecze. Wynajem bezpośredni. Cena najmu 2.900,00 zł netto plus opłaty licznikowe. NIE POBIERAMY PROWIZJI OD WYNAJMU Gorąco polecam.
69,58m2 2900 zł / miesiąc STARE MIASTO Ul. 27 Grudnia 7
Zobacz ofertę

TUMSKY APARTMENTS LOKAL FRONT

LOKAL USŁUGOWY

Muchowiecka Apartments proponuje do wynajęcia w nowy apartamentowcu "TUMSKY APARTMENTS" lokal handlowo usługowy o powierzchni 157,60 m2 umiejscowiony na parterze od strony ul. Śródka 7 w Poznaniu. Budynek zlokalizowany jest na Śródce średniowiecznym mieście duchownych, w historycznej części Poznania, kolebce państwa polskiego (nazwa pochodzi od dnia tygodnia - środy, kiedy organizowano tu cotygodniowy targ ), w bliskiej odległości od Ostrowa Tumskiego i Katedry, Wartostrady, ronda Śródka, Jeziora Maltańskiego. Lokal o wysokim standardzie z przestronnymi oknami wystawowymi, klimatyzacją, gresem polerowanym na posadzkach, toaleta przystosowana dla osób niepełnosprawnych - glazura armatura, zaplecze. Garaż podziemny z platformami parkingowymi. Wynajem bezpośrednio od dewelopera ( brak prowizji ). Gorąco polecamy. Pełna oferta lokali użytkowych jak i mieszkalnych dostępna na oficjalnej stronie TUMSKY APARTMENTS: www.tumskyapartments.pl/oferta
157,60m2 11.900 zł / miesiąc ŚRÓDKA Ul. Śródka 7
Zobacz ofertę
Umów wizytę