Kategoria aktualności / 5 kwietnia, 2022

Opis

Muchowiecka Apartments Paulina Wylegała jako przedsiębiorstwo developerskie zajmujące się wynajmem własnych nieruchomości (lokale mieszkalne i użytkowe) zatrudni samodzielną księgową\księgowego.

Zakres obowiązków:

  • samodzielne i kompleksowe prowadzenie pełnej księgowości rachunkowej zgodnie z Ustawą o rachunkowości;
  • sporządzanie sprawozdań finansowych;
  • prowadzenie rozliczeń podatkowych i sporządzania deklaracji;
  • aktywne monitorowanie i wdrażanie zmian w przepisach księgowych i podatkowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • doświadczenie i wiedzę w zakresie pracy na samodzielnym stanowisku księgowym w obsłudze pełnych ksiąg rachunkowych;
  • znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych;
  • rzetelność i odpowiedzialność;
  • bardzo dobra organizacja pracy.
  • samodzielność, dociekliwość i skrupulatność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • znajomość programu COMARCH OPTIMA będzie dodatkowym atutem;
  • znajomość zagadnień z zakresu kadr i płac;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ugruntowanej firmie na rynku, posiadającej Certyfikat Systemu Zarządzania;
  • samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • dostęp do biuletynów księgowych;
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego;
  • możliwość nauki języka angielskiego;
  • bardzo dobre warunki pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy;
  • pomoc we wdrożeniu się.

Zachęcamy do przesłania na adres biuro@muchowieckaapartments.pl CV oraz zgodą na przetwarzanie danych (RODO)