TUMSKY APARTMENTS kawalerka 37 m2

Szczegóły inwestycji

GALERIA ZDJĘĆ I SZCZEGÓŁY OFERTY

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę na naszych pozostałych stronach internetowych Tumsky Apartments Gratka.pl OLX

Tumsky Apartments to miejsce, w którym poczujesz się jak w domu. Przytulne, ciepłe, ale nowoczesne i komfortowe – takie mieszkania stworzyliśmy z myślą o naszych klientach. Czego możesz się spodziewać?

Decydując się na wynajem w Tumsky Apartments, możesz wybrać spośród wielu możliwości. Tak naprawdę to od Ciebie zależy, jaki metraż czy widok z okna będziesz posiadać w swoim mieszkaniu.  Masz także możliwość postawienia na dogodną dla Ciebie kondygnację. Ceny różnią się w zależności od wielkości mieszkania. Jeśli obawiasz się, że nie stać Cię na tak komfortowe lokum, to dajemy znać, że w naszym budynku, wynajmiesz lokal, którego miesięczny czynsz wynosi tylko 1500 zł.

Budynek zlokalizowany jest w historycznej części Poznania, w bliskiej odległości od Ostrowa Tumskiego i Katedry. Jest to więc miejsce piękne, tradycyjne i wyposażone we wszelkie atrakcje rekreacyjne oraz niezbędne punkty handlowe, usługowe i gastronomiczne. Oprócz tego, jest tam rozbudowana komunikacja miejska.

Posiadasz sklep lub firmę usługową i chciałbyś sprzedawać w tak prestiżowej lokalizacji? W inwestycji Tumsky Apartments znalazło się miejsce dla trzech lokali użyteczności publicznej. Są one zlokalizowane na parterze, dzięki czemu łatwo jest je zauważyć

Skorzystaj z naszej oferty już dziś.

Niniejsza oferta dotyczy wynajmu apartamentu zlokalizowanego na II piętrze, a jego powierzchnia to 36,75 m2. Jest to klimatyzowany pokój z umeblowanym aneksem kuchennym, jest balkon. Posadzka w panelach podłogowych, w części wejściowej i aneksie kuchennym pas płytek podłogowych i łazience glazura armatura. Brak pralki, zmywarki i lodówki.

Możliwość stałego zameldowania się oraz wynajęcia stanowiska na platformie parkingowej w garażu podziemnym.

Cena najmu 1.650,00 zł plus opłaty licznikowe i eksploatacyjne,
Brak prowizji, Wymagana dwu miesięczna kaucja.
Kwota najmu stanowiska parkingowego to 200,00 zł netto.

Grzegorz Marcinkowski

Administrator nieruchomości

601793665

grzegorz@muchowieckaapartments.pl    Umów wizytę