ul. Bosa 4/6 m 19 kawalerka 30 m2

Szczegóły inwestycji

GALERIA ZDJĘĆ I SZCZEGÓŁY OFERTY

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę na naszych pozostałych stronach internetowych

 

Muchowiecka Apartments, proponuje Państwu do wynajęcia wyremontowaną kawalerkę o pow. 29,89 m2 w budynku wielorodzinnym ( 2000 rok ) tj. przy ul. Bosej 4/6 w Poznaniu, zlokalizowaną na IV piętrze ( jest winda ). Niezależny, pusty pokój w panelach, jasna umeblowana kuchnia z wyjściem na balkon – brak lodówki, łazienka w pełni wykończona – kabina prysznicowa, brak pralki. Możliwość stałego zameldowania oraz wynajęcia miejsca parkingowego w garażu podziemnym. Cena najmu 1.200,00 zł plus opłaty licznikowe, wymagana dwu-miesięczna kaucja. NIE POBIERAMY PROWIZJI OD WYNAJMU!!! W przypadku zainteresowania proszę w e-mailu o podanie telefonu kontaktowego

Czym charakteryzuje się ta inwestycja? Tym, że poczujesz się w dobrze już od pierwszego momentu! Tworząc ją skupiliśmy się na komforcie użytkowania i ciekawym zagospodarowaniu przestrzeni. Mimo to staraliśmy się, aby zachować jej ciepło i przytulną atmosferę. Wynajmujący potwierdzają, że czuję się tu jak w domu!

Nasze mieszkania na Bosej 4-6 przystosowane zostały do różnych wymagań. To Ty określasz czego potrzebujesz, a my dopasowujemy lokal do tych oczekiwań. Kwota czynszu różni się w zależności od wybranego metrażu i udogodnień, ale możesz mieć pewność, że nie zrujnuje ona Twojego budżetu. Poza tym, że sama cena jest atrakcyjna, nie pobieramy także prowizji od wynajmu, więc tym bardziej nie masz się czego obawiać.

Wynajmujący doceniają także lokalizację budynku. Jest on położony w spokojnej okolicy, a mimo to tuż obok znajduje się wiele lokali handlowo-usługowych, które ułatwiają życie. Oprócz tego nieopodal funkcjonują żłobki i przedszkola, więc to idealne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi.

Grzegorz Marcinkowski

Administrator nieruchomości

601793665

grzegorz@muchowieckaapartments.pl    Umów wizytę