GALERIA ZDJĘĆ I SZCZEGÓŁY OFERTY

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę na naszych pozostałych stronach internetowych

Szukasz miejsca na wynajem, do którego będziesz chciał wracać po ciężkim dniu? W mieszkaniach z tej inwestycji, z pewnością będziesz mógł komfortowo wypocząć i przygotować się do kolejnych wyzwań!

Oferujemy Ci lokale mieszkalne, które urządzone zostały w taki sposób, aby były jak najwygodniejsze i najbardziej funkcjonalne. Mimo to nie straciły one swojego ciepła i przytulności, które są tak ważne dla wielu naszych klientów. Wystarczy, że opowiesz nam o swoich oczekiwaniach, a my dopasujemy lokal, który będzie Ci odpowiadał. Mamy do zaoferowania różne mieszkania, w różnych przedziałach cenowych, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Lokalizacja budynku jest jego niewątpliwą zaletą. W okolicy znajduje się mnóstwo sklepów, drogerii oraz aptek. Nieopodal funkcjonują także instytucje kulturalne, np. Muzeum Narodowe, a także parki i miejsca spacerowe. Obszar ten jest świetnie skomunikowany z innymi częściami miasta, dlatego niezależnie czy wybierzesz autobus, tramwaj czy samochód, wszędzie dotrzesz bez problemu.

Powered by googlemaps gen (hi) & Casino utan svensk licens

Grzegorz Marcinkowski

Administrator nieruchomości

601793665

grzegorz@muchowieckaapartments.pl    Umów wizytę