Formularz

Imię *
Nazwisko*
Email*
Telefon*
Treść wiadomości *
Formularz zawiera błędy

Oferta szczegółowa

Śródka 7 M 11

1600 zł     32.00 m 2

Stare Miasto    Śródka 7

TUMSKY APARTMENTS to o wysokim standardzie apartamentowiec zlokalizowany przy ul. Śródka 7 w Poznaniu z przeznaczeniem pod wynajem, składający się z sześciu kondygnacji, w tym jedną podziemną, w której zlokalizowano parking. Na parterze umiejscowiono lokale użytkowe ( sklepy ) na działalność gastronomiczno-handlowo-usługową, a na wyższych kondygnacjach 37 apartamentów mieszkalnych jedno, dwu i trzy-pokojowych.
 
Mieszkania wyposażono w:
urządzenia klimatyzacyjne;
umeblowane kuchnie;
urządzeniami AGD, płyta grzewcza, pochłaniacz, piekarnik
łazienka glazura, armatura;
pokoje puste wyłożone panelami podłogowymi.
 
Budynek zlokalizowany jest na Śródce średniowiecznym mieście duchownych, w historycznej części Poznania – kolebce państwa polskiego ( nazwa pochodzi od dnia tygodnia – środy, kiedy organizowano tu cotygodniowy targ ), w bliskiej odległości od Ostrowa Tumskiego i Katedry, Wartostrady, ronda Śródka, Jeziora Maltańskiego z jego wszelkimi atrakcjami turystyczno-rekreacyjnymi ( między innymi stacja kolejki Maltanka, którą dotrzemy na Termy maltańskie lub na stację końcową do nowego ZOO ).
Spacer dla osób ceniących sobie walory Starego Rynku nie powinien zająć więcej niż 15 minut, a będąc już w tej okolicy umilić sobie czas odwiedzając galerię „Stary Browar” wędrując poznańskim deptakiem tj. ul. Półwiejską.
Z wyższych kondygnacji budynku od strony ul. Wyszyńskiego możemy podziwiać panoramę Poznania od jeziora maltańskiego po zabudowę Starego Miasta, a dla osób jadących z Ronda Śródka w stronę centrum, apartamentowiec tworzy swoistą dominantą architektoniczną.
Mamy ogromną nadzieję, że ten krótki opis zachęci Państwa jako przyszłych Najemców do skorzystania z najmu lokali mieszkalnych jak i użytkowych w niniejszym apartamentowcu.

Niniejsza oferta dotyczy apartamentu zlokalizowanego na I piętrze o powierzchni 31,86 m2 z widokiem na jezioro maltańskie. Możliwość stałego zameldowania oraz wynajęcia miejsca parkingowego w garażu podziemnym.
W związku z prowadzonymi odbiorami termin oddania obiektu do użytkowania planowany jest z dniem 01 kwietnia 2020 roku ( może się uda wcześniej ). Pełna oferta lokali dostępna na:

 www.tumskyapartments.pl/oferta

Gorąco polecamy.

Mapa dojazdu

Powrót

Zamknij

Zamknij